top of page

KONGRE ALANLARI

9. ULUSLARARASI DEĞİŞEN DÜNYA KONGRELERİ 3 FARKLI ALANDA GERÇEKLEŞECEK OLUP; İLGİLİ BİLGELER VE KONGRE KİTABI ALANLAR ÖZELİNDE YAYINLANACAKTIR.

ALANLAR VE DETAYLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞ GİBİDİR:

4.png
4.png

9. ULUSLARARASI DEĞİŞEN DÜNYADA FEN, MÜHENDİSLİK VE UYGULAMALI BİLİMLER KONGRESİ

Kongremizin ilk serisi olan; Türkiye, Portekiz, Hindistan, Azerbaycan ve Filipinler partnerliğinde %55 yabancı katılımcı oranı ve en az 15 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 9. Uluslararası Değişen Dünyada Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresine ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

6.png

9. ULUSLARARASI DEĞİŞEN DÜNYADA SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER KONGRESİ

Kongremizin ikinci serisi olan; Türkiye, Portekiz, Hindistan, Azerbaycan ve Filipinler partnerliğinde %55 yabancı katılımcı oranı ve en az 15 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 9. Uluslararası Değişen Dünyada Sosyal ve Beşeri Bilimler Kongresine ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

9th_International_Congresses_in_a_Changing_World_Banners  (1).png
8th_International_Congresses_in_a_Changing_World_Banners (1).png
8.png

9. ULUSLARARASI DEĞİŞEN DÜNYADA TIP, HEMŞİRELİK VE SAĞLIK BİLİMLERİ KONGRESİ

Kongremizin üçüncü serisi olan; Türkiye, Portekiz, Hindistan, Azerbaycan ve Filipinler partnerliğinde %55 yabancı katılımcı oranı ve en az 15 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 9. Uluslararası Değişen Dünyada Tıp, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Kongresine ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

bottom of page